Koučink

 

Říká se, že člověk dokáže vše, co si jen dovolí představit. Dobrý koučink dovede představivost zformovat v reálné cíle a pomůže Vám jich dosáhnout i v reálném čase.

Při úvodní konzultaci stanovíme váš výchozí stav. Potom Vám pomohu nastavit konkrétní osobní cíle a účinnou strategii, abyste co nejefektivněji a v co nejkratším čase došli k naplnění vašich přání. Průběžně budeme kontrolovat jednotlivé milníky cesty, kterou jste se vydali, a budeme postupně odstraňovat vše, co Vás na této cestě brzdí - mentální negativní vzorce, nízké sebevědomí, strach z neúspěchu, odpovědnosti... od pojmenování problému k jeho překonání.

Vše se děje při maximálním respektu vaší osobnosti, temperamentu a tempa. Jakákoliv cesta k cíli není jen o osobní zodpovědnosti, ale také o uvědomění si sebe samého - jak se v tom cítím, co mě znervózňuje, z čeho mám dobrý pocit atd. Jde zejména o naplnění životního potenciálu, abyste měli radost sami ze sebe a z naplněného života.

Objednat se můžete telefonicky nebo emailem:

Tel: +420 736 514 254
Mail: info@ivokotek.cz

"Představte si, jak by vaše dny vypadaly, kdybyste byli motivováni radostí namísto pokusy udržet se vždy o krok napřed před možnými negativními důsledky."
Keith Rosen